Selena Gomez Ve Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena Gomez Ve Demi Lovato Fan

En iyi Selena Ve Demi Fan Sitesi Olma Yolunda İlerliyoruz. Lütfen Üye Olunuz.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Taylor Lautner Gönül Yakan ;)

2 posters
YazarMesaj
Cyrus.

Cyrus.

Taylor Lautner Gönül Yakan ;) Empty
MesajKonu: Taylor Lautner Gönül Yakan ;)   Taylor Lautner Gönül Yakan ;) Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 4:31 pm

Demi Lovato Hannah Montana filminin prömiyer TWIST Dergisine Nickelodeon Çocukların'Seçimi Ödüllerinde Taylor Lautner'la tanıştıkları zamanı anlattı.Taylor'la güzel bir eş olurdunuz dediğimizde Demi şöyle cevap verdi:'Durun 1 dakika,hayır teşekkürler ben almıyım!Taylor bana göre değil.Gönül yakan bir tipe benziyor.Ben müzisyen bir kızım.Onunla çıkmam için beni baya bir hırpalamanız ve zorlamanız gerekir.' dedi.
Demi Twitter'ına yazdığı yeni şarkısının konusu 'turuncu,bencil' olduğunu yazmıştı.Şarkının konusu genç Hollywood aktörü,Demi'nin onun kasabadaki yeni gönül yakan ve istediği tüm kızı elde edebileceği bir çocuk diye bahsetmişti.Bu çocuuk Zac Efron değil...Sizce Demi'nin şarkısında bahsettiği çocuk Taylor olabilir mi?

Alıntı.
https://selenandemifans.yetkin-forum.com
Wounded.~

Wounded.~

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner Gönül Yakan ;)   Taylor Lautner Gönül Yakan ;) Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 6:17 pm

Sağol canım..(:
Cyrus.

Cyrus.

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner Gönül Yakan ;)   Taylor Lautner Gönül Yakan ;) Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 11:35 pm

Önemli değill Smile
https://selenandemifans.yetkin-forum.com

Taylor Lautner Gönül Yakan ;)
1 sayfadaki 1 sayfası