Selena Gomez Ve Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena Gomez Ve Demi Lovato Fan

En iyi Selena Ve Demi Fan Sitesi Olma Yolunda İlerliyoruz. Lütfen Üye Olunuz.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cosmo Girl Röportajı

3 posters
YazarMesaj
Violet-'

Violet-'

Cosmo Girl Röportajı Empty
MesajKonu: Cosmo Girl Röportajı   Cosmo Girl Röportajı Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 8:02 pm

CG:Demi, ilk 'Camp Rock' filminden beri hayatında neler değişti?
D.L.:Büyüdüm; ama sadece büyümedim, oyunculuğumu da geliştirdim. Eskiden seçim yaparken kendime güvemiyordum; fakat şu an rahatım. Müzik yapmak ve oyuncu olmakla ilgili karar aldığım için mutluyum; çünkü eskisinden daha çok şey biliyorum.

CG:Geçmişe dönelim, 'Camp Rock' seçmelerini hatırlıyor musun?
D.L: Eleme odasına girdiğimde çok heyecanlanmıştım. Bana teklif gelene kadar Jonas Brothers'ın bu film için imza attığını bilmiyordum. Haberi aldığımda havalara uçtum. 'Camp Rock'tan önce Jonas Brothers'ın albümlerini evde dinlemiştim sadece ve şimdi onlarla aynı filmde oynayacaktım.

CG: Jonas Brothers'la çalışmak nasıldı?
D.L:Gerçekten de çok mükemmeller. Onlarla birlikte çalışmak çok eğlenceli. Sette onlardan daha iyi arkadaş bulamazsın. Onlar bence en iyisi.

CG:Filmdeki Mitchie karakteriyle benzer taraflarından bahsedelim biraz.
D.L: Biribirimize çok benziyoruz Mitchie'yle. İlk 'Camp Rock' için çalışmaya başladığımda, büyük bir kalabalığın karşısında performans sergilemedim. Utangaç ve kendime güvensizdim, ilk filmde Mitchie de böyle biriydi. Ancak şu anda kendime çok daha fazla güveniyorum, tıpkı 'Camp Rock 2:Büyük Final'deki Mitchie gibi. Zorluklara karşı şimdi daha hazırlıklıyım. Böyle bir karakteri canlandırmak çok eğlenceli.

CG:İkinci film, ilkine göre .ekim süreci açısından nasıl farklılıklar içeriyordu?
D.L: İlk filmden beri oyunculuk açısından çok şey öğrendim. Kendime güvenim daha fazla, bu nedenle sette doğaçlama yapabiliyorum. Her gün yeni bir öğrenme deneyimi yaşıyorum.

CG:'Camp Rock 2:Büyük Final'de yaz kampının lideri konumundasın. Peki, sen kendini bir lider olarak görüyor musun?
D.L: Arkadaşlarım, küçük kız kardeşim ve hayranlarım için iyi bir örnek olmaya gelince, her zaman lider olmaya çalıştığımı hissediyorum. Çünkü ön planda olduğumuz zaman güç sahibi olmanın doğal olduğuna inanıyorum.

CG:Filmin müziğini yaparken eğlendin mi?
D.L: Kayıt süreci çok eğlenceliydi. Stüdyoda gerçekten çok heycanlandım, özellikle de büyük grupların şarkılarını kaydetmeye sıra geldiğinde...

CG:Tercihin şarkı söylemek mi, oyunculuk yapmak mı?
D.L:İkisini de seviyorum. Yaptığım her şeyde elimden gelenin en iyisi olmak konusunda bilinçli olduğumu hissediyorum. Uamrım hayranlarım bundan memnunlardır. İyi bir rol model olmak için çaba gösteriyorum.

CG:Geçen yıllar içinde sana ilham veren isimler kimlerdi?
D.L:En önemli ilham kaynaklarımdan bir tanesi en yakın arkadaşlarımdan biri olan Tiffany Thornton. Disney Channel şovum olan 'Sonny With A Chance'te yer almıştı. Gerçekten çok tatlı bir kız ve kendine çok güveniyor; ama gereğinden fazla değil. O gerçekten harika bir rol model.

CG:Örnek aldığın diğer ünlüler kimler?
D.L:Natalie Portman ve Matt Damon. Çünkü onlar sansasyonel insanlar değiller. Ben özeline çok düşkün bir insanım , bu nedenle bu kadar fazla ilgi çekiyor olmak kimi zaman çok zor olabiliyor.

CG:Büyürken rol modelin kimdi peki?
D.L:'Lizzie Maguire' gibi Disney Channel şovalrını izleyerek büyüdüm. Bu nedenle Hilary Duff'ı gerçekten çok severdim. Onunki gibi bir kariyere sahip olmayı çok isterim; çünkü o harika biri ve ona çok saygı duyuyorum. Şarkı söyleme, oyunculuk yapma ve giyim markası ortaya çıkarma hayali kurardım. Şarkı söylemek ve oyunculuk gayet iyi gidiyor. Belki de sırada giyim markası yaratmak vardır!

CG:Şöhret ve baskı konusunda endişelerin var mı?
D.L:Ne yaparsam yapayım üzerimde bir baskı olacak; çünkü şu anda ön plandayım. Bence bu tip şeylerle başa çıkmayı şimdi öğrenmek daha sonra öğrenmekten çok daha iyi.

CG:Moda ikonun kim peki?
D.L: Moda ikonum Kim Kardashian. Çünkü harika bir vücudu var. Onun kürdan gibi sıska bir manken olmamasını çok seviyorum. Onun kıvrımları var. Medyada bunu görmek gerçekten çok ilham verici. Yok sayılabilecek kadar zayıf mankenlerdense normal birini görmek çok rahatlatıcı bir şey. Kim, hatlarına uygan kıyafetler giyiyor ve ben de bunu yapmayı öğrendim.

CG:Yaşam felsefen nedir?
D.L:Eskiden prensiplerime göre hareket ederdim; ama şimdi hayatı bana getirdikleri doğrultusunda yaşıyorum. '' Hayt senin basitleştirdiğin kadardır.'' cümlesini çok seviyorum. Sıklıkla iş ve stres ile kuşatılıyoruz; ama hayat gerçekten de senin kolaylaştırdığın kadardır. Bu nedenle iyi vakit geçir ve zevk al Her şey için minnettar ol ve nereden geldiğini hatırla; ama her zaman yüzündeki gülümsemeyi koru ve hayatın keyfini çıkar.
Wounded.~

Wounded.~

MesajKonu: Geri: Cosmo Girl Röportajı   Cosmo Girl Röportajı Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 7:59 am

Sağol..(:
Cyrus.

Cyrus.

MesajKonu: Geri: Cosmo Girl Röportajı   Cosmo Girl Röportajı Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:25 am

Teşekkürler Smile)
https://selenandemifans.yetkin-forum.com
Violet-'

Violet-'

MesajKonu: Geri: Cosmo Girl Röportajı   Cosmo Girl Röportajı Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:55 pm

Rica ederim

Cosmo Girl Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası